Nënshkruhet Memorandumi për Bashkëpunim me Qendrën për Arsimin e të Rriturve

Drejtori i Agjencisë së Punësimit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, z. Bekim Murati, nënshkroi Memorandumin për Bashkëpunim me drejtoreshën e IP Qendrës për Arsim të të Rriturve, znj. Adelina Aliji.

Ky memorandum përcakton aktivitetet për forcimin dhe thellimin e bashkëpunimit të ndërsjellë profesional të dy institucioneve.

Wednesday May 25th, 2022
Copyright © 2016 Adult Education Centre. This project has been funded with support from European Commission. This web site reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.
top
© 2018 Developed by Unet
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support