Projekt- Arsim profesional për të rritur

Sot me datë 28.10.2019, në hapësirat e Qendrës për arsimin e të rriturve, drejtoresha znj.Lindita Qazimi dhe drejtori i SH.M.Q.SH “Cvetan Dimov” z.Visar Duraku nënshkruan kontratën për fillimin e projektit-Arsim profesional për të rritur. Me këtë projekt u mundësojmë qytetarëve mundësi të shumta në tregun e punës dhe avansim në vendet e tyre të punës.
Projekti finansohet nga Qendra për arsimin e të rriturve dhe implementohet nga shkolla në fjalë.

Tuesday April 7th, 2020
Copyright © 2016 Adult Education Centre. This project has been funded with support from European Commission. This web site reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.
top
© 2018 Developed by Unet
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support